Mersin Volvo Elektrik Elektronik Tamir Bakım Servisi


Doğan Güleç Oto olarak Mersin’de Volvo araçlar için Elektrik Elektronik Tamir Bakım Servis hizmeti sunuyoruz.

Oto elektrik tesisat tamirleri diğer oto tamir işlerinden biraz farklıdır. Elektrik tesisatı aracın performansı için çok önemlidir. Periyodik bakım yapılması gerekir. Oto elektirik işi bilgi, dikkat ve deneyim gerektirir. Servisimizde volvo araçlarınızın elektrik aksamlarının kontrolü, bakımı ve değişmesi gereken parçaların orjinal ile değişimleri yapılmaktadır. Volvo araçlarınızın elektrik donanımlarının periyodik bakımları, klima mekanik bakımı ve kontrolü, röle ve sensör kontrolleri, ateşleme bobini, elektrik aksamların onarılması ve bakımları ile aydınlatma sistemlerinin kontrolleri uzman personel tarafından yapılmaktadır.

Yukarıda saydığımız hizmetlerin haricinde deforme olan yada oksitlenen kabloların değiştirilmesi, marş motoru ve alternatör arızalarının giderilmesi ve elektronik devre elemanlarının tamirini ve değişimi konularında da hizmet veriyoruz.

Oto kameralar güvenlik sisteminin önemli bir parçasıdır. Ön ve arka ayna modelleri mevcut olan oto kameralarında oluşan arızaların giderilmesi konusunda deneyimli insanlar tarafından yapılmalıdır. Servisimizde oto kamera arızalarını gideriyoruz.

Burada sayamadığımız ve volvo aracınızda oluşan her türlü elektrik ve elektronik arızaları için profesyonel tamir hizmeti sunuyoruz.

+ Yorumunuzu Yazın

+